Hakkında

Dostluk Vadisi Grubumuz kurulduğu günden bugüne kadar üyelerine hep en güzelini vermek çalıştı ve bundan sonrada sizlerin desteğiyle bu hizmete devam edeceğiz.

– İlk olarak üyelerimizin birbirleri ile iletişimini artırmak ve Dostluk havasını en üst düzeye çıkarmak için DostlukVadisi Forum sayfamızı hizmete sunduk. (Fakat bu üyelerimizin iletişimi artırma çabamızı çöpçatanlık olarak değerlendirmeyiniz)

– Mail paylaşım grubumuzun kalitesini göstermek için, grubumuzun kurulduğu günden bu güne kadar yayınlanmış olan seçme maillerin arşivlendiği DostlukVadisi Blog sayfamızı hizmete sunduk.

– Üyelerimizin daha eğlenceli vakit geçirebilmelerine sağlamak için, DostlukVadimize özel Video Sayfamız hizmete girmiştir.Değişik kategorilerden oluşan video arşivimiz geniş bir kitleye hitap etmektedir..

– Son olarak DostlukVadisi Toolbar kullanıma sunularak, DostlukVadimize özel hizmetlere daha hızlı ulaşım sağlanmış olup, bunun yanısıra radyo, hava durumu, son dakika haberleri, DostlukVadisi hakkındaki son duyurulara ulaşmak gibi işlemlerin daha hızlı yapılması sağlanmıştır.

DostlukVadisi Grubumuzun hizmetleri bunlarla sınırlı değildir. Yeni projeleri siz değerli üyelerimizin hizmetine sunmak için büyük bir heyecanla çalışmaktayız ve sizlere hizmet etmekten onur duyuyoruz.

Saygılarımızla

DostlukVadisi Yönetimi

Ana Sayfamız : http://www.dostlukvadisi.org

Forum Sayfamız : http://forum.dostlukvadisi.org

Blog Sayfamız : http://blog.dostlukvadisi.org

Video Sayfamız : http://video.dostlukvadisi.org

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s